Yhteystiedot

Yhteystiedot

FUN Tampere
Suvantokatu 13, 33100 Tampere
Koronaviruksen leviämisen estämiseksi toimistomme on toistaiseksi suljettu. Voit vierailun sijaan olla yhteydessä puhelimella tai sähköpostilla.
Kaikki sähköpostit: etunimi.sukunimi@funtampere.fi

Studio
Puhelin: 010 5844 677
studio@funtampere.fi
WhatsApp: 043 2170 204

Kiekkopaketin tilaajapalvelu
Kiekkopaketin info ja ohjeet täällä.
tilaukset@funtampere.fi

Mainostajalle
Tietoa mainostajalle täällä.
Mainosmyynti: myynti@funtampere.fi
Mainostrafiikki: radio@funtampere.fi

FUN Tampere on tamperelaisen Radio SUN Oy:n operoima radiokanava.

 

 

Juontajat


Valtteri Kujansuu
Ohjelmapäällikkö
valtteri.kujansuu@funtampere.fi
043 2170 496


Valtteri Makkonen
Juontaja, tuottaja
valtteri.makkonen@funtampere.fi


Kiekkotiimi
Mikko Aaltonen
Valtteri Makkonen
Mika Laakso

 

 

Myynti


Thea Sormunen-Kenttälä
Asiakkuuspäällikkö
043 2170 599
thea.sormunen-kenttala@funtampere.fi


Marko Huhdanmäki
Asiakkuuspäällikkö
043 2170 274
marko.huhdanmaki@funtampere.fi


Satu Holma
Asiakkuuspäällikkö
0500 631 761
 satu.holma@funtampere.fi

Marika Teerimäki
Marika Teerimäki
Myyntijohtaja
0400 333 123
marika.teerimaki@funtampere.fi

FUN Tampere on osa Pirmediat-mediaryhmää. Pirmedioihin kuuluvat FUN Tampereen lisäksi radiokanava SUN Radio sekä paikallislehdet Akaan Seutu, Lempäälän-Vesilahden Sanomat, Oriveden Sanomat, Sydän-Hämeen Lehti ja Ylöjärven Uutiset.